Із Києва "з любов'ю": Україна передала НАТО доповідь про розробку Росією біологічної та хімічної зброї

Українська делегація в Парламентській асамблеї НАТО підготувала доповідь про дослідження російських науково-дослідних інститутів у сфері розробок біологічної та хімічної зброї.

Про це повідомила голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Фріз зазначає, що вбивство Олександра Литвиненка в Лондоні з застосуванням полонію і спроба вбивства Сергія Скрипаля в Солсбері – це наочний приклад того, як РФ застосовує зброю масового знищення за кордоном.

Вона заявляє, що як мінімум останні три роки під виглядом розробки вакцин Росія веде дослідження вірусів геморагічних лихоманок таких як Ебола і Марбург. "Насправді мова йде про повернення до радянських розробок поєднання Ебола з вірусом оспи. Це підтверджує аналіз більш ніж п‘яти тисяч позицій державних закупівель та наукової активності декількох російських установ, що знаходяться під МО РФ (Міністерством оборони Російської Федерації – ред.). Разом з цим інша дослідницька установа активно закуповує та проводить дослідження, що вказують на розробку нових бойових отруйних речовин з властивостями нервово-паралітичних газів.Відповідна доповідь передана також до штаб-квартири Альянсу", – йдеться в повідомленні.

На її переконання, членом ПА НАТО також необхідно ознайомитися зі звітом, що фокусує увагу на питанні застосування хімічної і біологічної зброї масового ураження. "Не виключаю перспектив включення цього аспекту в заключну доповідь лорда Джоплінга, як ще однієї загрози в рамках гібридних дій Росії проти інших держав", – додала вона.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все дуже погано: Російський блогер розкрив правду про реальний стан армії РФ

понеділок, 23 вересень 2019, 16:00

ВМС Росії стрімко втрачають великі кораблі, перетворюючись в слабкий регіональний флот. Від військової могутності РФ вже практично нічого не залишилося. "Военно-морской флот (ВМФ) России стремительно списывает старые крупные корабли, чтобы использовать...

Трагедія на Херсонщині: Батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки

понеділок, 23 вересень 2019, 13:58

Чоловік вийшов на проїжджу частину вулиці, щоб запалити фейєрверк. Тут його і збила машина. У Генічеську батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки. Її шумно святкували в кафе на вулиці Центральній, причому щедре застілля тривало допізна...