Ізоляція від світу триває: "Уральські авіалінії" відмовилися літати по 67 маршрутам

Поки в Україні мало не щодня відкриваються нові маршрути з різних міст за кордон, на Росії авіарейси стрімко скорочуються. Наприклад, це маршрути з Росії в Баку, Єреван, Алмати та інші міста.

В «Уральських авіалініях» пояснили, що за цими маршрутами або вже не літають, або авіакомпанія ними взагалі не користувалася, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Як випливає з документів Федерального агентства повітряного транспорту (Росавіація), у «Уральських авіаліній» відкликано допуск на 67 напрямків. «Самостійна відозва допуску перевізником», - зазначено в якості причини.
Йдеться про допуск до маршрутів з різних російських міст, в тому числі в Санкт-Петербург, Сочі, Волгоград, Новосибірськ, а також в Алмати, Шимкент, Нурсултан, Кишинів, Бішкек, Ош, Єреван та інші міста.
У прес-службі «Уральських авіаліній» пояснили, що компанія оптимізує маршрутну мережу і уточнили, що відмовляються від ліцензії на маршрути, якими вже не літають. Крім того, в «Уральських авіалініях» пояснили, що авіакомпанія не користувалася допусками на більшу частину цих маршрутів, повідомили в прес-службі.
За даними Росавіації за січень, компанія є п'ятим авіаперевізником на Росії за обсягом перевезень пасажирів. Перші чотири місця займають «Аерофлот», «Сибір» (S7 Airlines), «Перемога» і «Росія».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...