"Javelin - тільки початок": "Україна працює над прямими закупівлями зброї в США", - Чалий

Посол України в США розповів про нові можливості військово-технічного співробітництва.

Посол України в Сполучених Штатах Валерій Чалий заявив про роботу з переходу на прямі закупівлі озброєння в США, передають Патріоти України.
"Я можу відзначити тільки одне, що у нас відкриваються нові можливості військово-технічного співробітництва. Ми працюємо зараз над тим, щоб зміни в українському законодавстві дозволили прямі закупівлі військової техніки та озброєння, без посередників. І ці зміни можуть відкрити нові можливості для нашої взаємодії зі США", - підкреслив він.
Посол також розповів про позицію в Білому домі і в інших структурах США про те, що чим більше озброєнь Україна буде закуповувати у Сполучених Штатів, тим більше отримає по прямій безкоштовній допомозі. "Тобто це пов'язані процеси, і, я вважаю, нам доцільно йти саме таким шляхом. Є типи озброєнь, які нам дуже потрібні, але ми їх самі не виробляємо, вони є в Сполучених Штатах. Ми якраз над цим працюємо. Кожна така угода і домовленість передбачає підготовчий період, тому, я думаю, ви побачите результат в наступному році. Після того, як США надали Україні протитанкове озброєння, катери, ми думаємо над наступними питаннями, і не тільки думаємо, але також взаємодіємо дуже прагматично з американською стороною", - додав Чалий.
Джерело: Укрінформ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...