"Javelin - тільки початок": "Україна працює над прямими закупівлями зброї в США", - Чалий

Посол України в США розповів про нові можливості військово-технічного співробітництва.

Посол України в Сполучених Штатах Валерій Чалий заявив про роботу з переходу на прямі закупівлі озброєння в США, передають Патріоти України.
"Я можу відзначити тільки одне, що у нас відкриваються нові можливості військово-технічного співробітництва. Ми працюємо зараз над тим, щоб зміни в українському законодавстві дозволили прямі закупівлі військової техніки та озброєння, без посередників. І ці зміни можуть відкрити нові можливості для нашої взаємодії зі США", - підкреслив він.
Посол також розповів про позицію в Білому домі і в інших структурах США про те, що чим більше озброєнь Україна буде закуповувати у Сполучених Штатів, тим більше отримає по прямій безкоштовній допомозі. "Тобто це пов'язані процеси, і, я вважаю, нам доцільно йти саме таким шляхом. Є типи озброєнь, які нам дуже потрібні, але ми їх самі не виробляємо, вони є в Сполучених Штатах. Ми якраз над цим працюємо. Кожна така угода і домовленість передбачає підготовчий період, тому, я думаю, ви побачите результат в наступному році. Після того, як США надали Україні протитанкове озброєння, катери, ми думаємо над наступними питаннями, і не тільки думаємо, але також взаємодіємо дуже прагматично з американською стороною", - додав Чалий.
Джерело: Укрінформ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...