"Javelin здатен зупинити будь-яку російську танкову атаку", - Бутусов

Уперше Україна отримала зброю, аналогів якій у Росії немає і найближчими роками не буде.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

"Історична подія, без жодних перебільшень, і величезне воєнно-політичне досягнення для нашої держави! Україна отримала новітній засіб стримування – Javelin здатен знищити будь-яку російську танкову атаку і будь-який танковий прорив.

Уперше Україна отримала зброю, аналогів якій у Росії немає і найближчими роками не буде. Javelin кардинально міняють характер бойових дій і бойового застосування бронетанкових підрозділів. І найважливіше – наші союзники тепер у будь-який момент, у разі масштабного вторгнення, наприклад, зможуть забезпечити додаткові постачання – адже лінію відкрито і прецедент створено!

Україна одержала чудовий тактичний засіб стримування."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...