Кабмін розширив список безкоштовних ліків в Україні

Кабінет Міністрів України розширив до 427 кількість препаратів, які включені в Нацперелік і повинні забезпечуватися на 100% у закладах охорони здоров’я.
Кабмін проголосував за дві постанови, які передбачають забезпечення українців медичними препаратами в 2018 році – оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобів і зміни до постанови №1303, передають Патріоти України з посиланням на Урядовий портал.

Зокрема, Кабмін ухвалив додання до Національного переліку основних лікарських засобів ще 60 діючих речовин: 18 МНН, що включені до оновленого видання рекомендацій ВООЗ, 28 МНН, що включені до державних програм і субвенцій на інгаляційні засоби для наркозу та 14 препаратів для надання екстреної допомоги.

Крім того, чиновники продовжили дію постанови № 1303, яка забезпечує пільгові категорії населення медичними препаратами та виробами, яких зараз немає в Нацпереліку. Уряд прийняв зміни про обов’язкову реєстрацію препаратів в Україні та наявності їх у галузевих стандартах у сфері охорони здоров’я.

З повним списком Національного переліку основних лікарських засобів можна ознайомитись за посиланням.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...