Кадри Луценка: Гепрокурор не звільнятиме свого заступника, котрий "підмахнув" видачу ветерана АТО на розправу до Москви, бо не буде з ким працювати (відео)

Генеральний прокурор України прокоментував ситуацію, коли ГПУ на запит РФ провела екстрадицію росіянина Тимура Тумгоєва, якого в Росії звинувачують у тероризмі.
Євгеній Єнін і Юрій Луценко

Як передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ, відповідаючи на запитання, чому заступника Генерального прокурора Євгена Єніна, який підписав документи про видачу Тимура Тумгоєва Російській Федерації, не відсторонено від посади, Луценко заявив: "А чому він має бути відсторонений?"

Журналісти уточнили, що у справі Тумгоєва говорили, що його буде відсторонено.

"Хто казав?" - запитав Луценко у журналістів, на що йому сказали, що була інформація в ЗМІ.

"Я казав?" - запитав Луценко і продовжив: "Якщо я буду усувати всіх своїх заступників, кого хочуть відсторонити ті чи інші люди в інтернеті, то боюся, що в ГПУ залишиться без жодного прокурора. Ситуація дуже проста. Пан Євген Єнін є заступником з міжнародних зв'язків і в дні, коли відбувалося службове розслідування щодо законності екстрадиції Тумгоєва, працював мінімум у трьох-чотирьох країнах, пов'язаних правовою допомогою, з розшуку коштів, повернення коштів, екстрадицією і так далі. Тому паралізувати його роботу, тим більше, що він жодним чином не впливав на Генеральну інспекцію, яка проводила перевірку, я не збирався".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...