"Как Кремль подставил Россию с проектом "Новороссия", - російський політолог

У Росії визнають: токсичний кремлівський проект «Новоросія» хоч і зазнав краху, але показав суть російської політики і змусив світове співтовариство в усіх негативах шукати «російський слід». ​Дії Кремля тепер розглядаються як «свідомо зловмисні».

Олександр Морозов

На це звертає увагу російський журналіст і політолог Олександр Морозов, передають Патріоти України.

«Откровенная злонамеренность Кремля в отношении соседнего народа в XXI веке записана уже большими и черными буквами. Проект „Новороссия“ привел к тому, что неизбежно пересмотрены и все элементы ранней политики Кремля в отношении Украины: теперь они выглядят исключительно как подготовка вторжения», — попереджає політолог в своїй колонці для видання New Times.

Морозов приходить до висновку, після «жахливого історичного повороту» з Кримом і з проектом «Новоросія» Кремлю більше не вдасться підтримувати хорошу репутацію в очах колишніх партнерів. «Кремль, для того, чтобы микшировать захват Крыма, поддержал проект распада Украины. Теперь этот проект „Новороссия“ навсегда записан в историю Восточной Европы. Не существует никакой аргументации, которая вывела бы это события из одного ряда с историей раздела Польши или оккупации стран Балтии», — підсумував політексперт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...