"Как Кремль подставил Россию с проектом "Новороссия", - російський політолог

У Росії визнають: токсичний кремлівський проект «Новоросія» хоч і зазнав краху, але показав суть російської політики і змусив світове співтовариство в усіх негативах шукати «російський слід». ​Дії Кремля тепер розглядаються як «свідомо зловмисні».

Олександр Морозов

На це звертає увагу російський журналіст і політолог Олександр Морозов, передають Патріоти України.

«Откровенная злонамеренность Кремля в отношении соседнего народа в XXI веке записана уже большими и черными буквами. Проект „Новороссия“ привел к тому, что неизбежно пересмотрены и все элементы ранней политики Кремля в отношении Украины: теперь они выглядят исключительно как подготовка вторжения», — попереджає політолог в своїй колонці для видання New Times.

Морозов приходить до висновку, після «жахливого історичного повороту» з Кримом і з проектом «Новоросія» Кремлю більше не вдасться підтримувати хорошу репутацію в очах колишніх партнерів. «Кремль, для того, чтобы микшировать захват Крыма, поддержал проект распада Украины. Теперь этот проект „Новороссия“ навсегда записан в историю Восточной Европы. Не существует никакой аргументации, которая вывела бы это события из одного ряда с историей раздела Польши или оккупации стран Балтии», — підсумував політексперт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Мені пох*й!": Український музикант навіть не знає, що на Донбасі триває війна (відео)

неділя, 5 грудень 2021, 15:00

Бардаш родом з Алчевська. Але там він вже давно не живе. І, за його словами, не збирається туди повертатися тому, що не сумує за рідним краєм. Український продюсер і музикант Юрій Бардаш, який виступає під ім'ям YOURA, не знав, що на Донбасі досі трива...

З архіву ПУ. Названо ТОП-10 вживаних "безпроблемних" авто (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 4:00

Відшукати серед величезного числа пропозицій хороший старий автомобіль – завдання не з простих. Однак, якщо не гнатися за престижністю авто, то вибрати можна. 1. Mazda 6. Дуже привабливий автомобіль у всіх сенсах. Виробники оснастили Mazda 6 безліччю р...