"Как Кремль подставил Россию с проектом "Новороссия", - російський політолог

У Росії визнають: токсичний кремлівський проект «Новоросія» хоч і зазнав краху, але показав суть російської політики і змусив світове співтовариство в усіх негативах шукати «російський слід». ​Дії Кремля тепер розглядаються як «свідомо зловмисні».

Олександр Морозов

На це звертає увагу російський журналіст і політолог Олександр Морозов, передають Патріоти України.

«Откровенная злонамеренность Кремля в отношении соседнего народа в XXI веке записана уже большими и черными буквами. Проект „Новороссия“ привел к тому, что неизбежно пересмотрены и все элементы ранней политики Кремля в отношении Украины: теперь они выглядят исключительно как подготовка вторжения», — попереджає політолог в своїй колонці для видання New Times.

Морозов приходить до висновку, після «жахливого історичного повороту» з Кримом і з проектом «Новоросія» Кремлю більше не вдасться підтримувати хорошу репутацію в очах колишніх партнерів. «Кремль, для того, чтобы микшировать захват Крыма, поддержал проект распада Украины. Теперь этот проект „Новороссия“ навсегда записан в историю Восточной Европы. Не существует никакой аргументации, которая вывела бы это события из одного ряда с историей раздела Польши или оккупации стран Балтии», — підсумував політексперт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...