"Канонізація Мазепи": Історик розповів про подальше загострення протистояння між Києвом і Москвою

Іван Мазепа свого часу вирішив піти проти Петра Першого, влаштувавши справжній бунт, бажаючи назавжди відв'язатися від Москви.

Відразу після надання томосу про автокефалію УПЦ в Україні почнуться процеси, які можуть ще більше роздратувати Кремль. В першу чергу, мова йде про те, що може бути прийнято рішення про канонізацію українського гетьмана Івана Мазепи, який стане справжнім символом України в боротьбі за незалежність. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив історик і блогер Юрій Гудименко, передають Патріоти України.

Іван Мазепа свого часу вирішив піти проти Петра Першого, влаштувавши справжній бунт, бажаючи назавжди відв'язатися від Москви. Гудименко відзначив, що можна собі уявити, що буде творитися в Росії після зарахування Мазепи до лику святих.
Історик вважає, що на одному Мазепі священнослужителі Єдиної помісної православної церкви в Україні можуть не зупинитися і канонізують ще кілька борців за свободу України, які жили і боролися в різний час, але постраждали від діянь Москви. За словами Гудименко, є ряд людей, які дійсна заслуговують бути справжніми символами для українців, тому що поклали своє життя заради майбутнього України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зіркова українська актриса показала, як виглядає без макіяжу (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 17:00

Ольга не соромиться показувати свій природний вигляд. Графік актриси складний і стежити за собою в таких умовах важко.

Хіти тижня. "Український карантин - це карго-культ з г*вна і палиць", - журналіст

понеділок, 6 квітень 2020, 16:00

В Україні вірус став божеством, в жертву якому ладні принести все. Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Шокотко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Даже не мутируя, в каждой стране коронавирус приобретает национальность. Наро...