Карлик вкінець розтринькав спадок Сталіна: "Тепер про нову "біполярність" світу можна забути", - Шевцова

Останні події навколо Північної Кореї – це "реальний удар по хребту російського самодержавства" та свідчення того, що Росію ігнорують.

Лілія Шевцова

Про це у Facebook заявила російський політолог Лілія Шевцова, передають Патріоти України.

"Мало того, що світ узявся за північнокорейську кризу й Росія зникла з порядку денного, важливіше те, що для Москви не знайшлося місця за столом, за яким вирішується питання: бути війні чи ні! Причому біля кордонів Росії!" – пише вона.

Шевцова зазначила, що Росії немає у плані з вирішення конфлікту у "визнаного Москвою" екс-держсекретаря США Генрі Кіссінджера. На його думку, Америка й Китай мають бути рівними партнерами.

"Це означає нову "біполярність", яка до недавнього часу будувалася на "осі" Вашингтон – Москва (принаймні в російському розумінні). Отже, тепер про Москву можна забути", – уважає політолог.

За її словами, незабаром місце Росії "на авансцені" посяде Китай.

"Ось уже Трамп і китайський лідер Сі Цзіньпін здзвонилися й побесідували. Причому, як свідчить преса, це був Сі, який повчав Трампа й давав поради щодо "відповідальності". Ось до чого дійшло. Не Путін повчає Трампа, а Сі!" – пише Шевцова.

Вона вважає, що "Піднебесна в ролі глобальної держави, яка цікавитиметься всім світом, а не тільки своїми задвірками," – нове явище для РФ, що не приносить задоволення.

"Доведеться не раз згадати про Америку – і її наївність, і небажання загострювати, і готовність підтримати нашу державну видимість. Звичайно, із прагматичного розрахунку, щоб не возитися з нашим самоствердженням", – зазначає Шевцова.

Політолог розглядає два варіанти розвитку подій, завдяки яким Росія може "зачепитися на авансцені, із якої її виштовхують".

"Перший – стати відповідальним світовим гравцем, який пропонує реальні, а не уявні рішення. Другий – продовжити бити скло, намагаючись привернути до себе увагу за допомогою залякування. Друге завжди виходило краще", – заявила вона.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Російська влада не має права вказувати українцям", - Мер Вінниці відповів на слова Путіна про Петлюру

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:53

У Росії з часів Радянського Союзу "дуже погано" з вивченням історії на основі історичних фактів. Про це у Facebook заявив мер Вінниці Сергій Моргунов, коментуючи слова президента РФ Володимира Путіна, який назвав українського військового і політичного ...

Відхід Путіна з поста президента стане "справжньою трагедією", - Боровий

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:45

Оскільки Кремлю не вдалося підготуватися до перехідного процесу зміни влади в Росії, відхід Володимира Путіна з поста президента стане "справжньою трагедією", тому що це призведе до руйнування "збалансованої системи стримувань і противаг". Таку думку "...