Фотографіями в соціальній мережі Facebook поділився місцевий житель Стас Домбровський, уточнивши, що мова йде про хірургічне відділення, передають Патріоти України.
"Хірургія, перше відділення, Слободка. Це 2018 рік, поживіть з цим", - підписав він страхітливі знімки.
Користувачів шокували дані фото. Вони висловилися гнівними коментарями під постом.
"Як на зоні!", "Хороші лікарі там, але ось умови це пздц", "Положення в державі можна оцінити, відвідавши громадський туалет, картина маслом", "Жесть!" - відзначили користувачі.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...