Кажуть, навчались "на тимчасово підконтрольній Україні території": Випускники військового вишу Харкова пішли служити "ДНР" (відео)

Троє курсантів Харківського національного університету цивільного захисту, які закінчили виш у 2017 році, стали співробітниками "МНС ДНР".

Екс-курсанти харківського університету цивільного захисту присягнули сепаратистам

Про це повідомило "міністерство інформації" сепаратистів, передають Патріоти України.

Так званий міністр із надзвичайних ситуацій Олексій Кострубицький вручив Євгенові Овчинникову, Олександрові Волошину та Юлії Крижановській "погони офіцерів".

В інтерв'ю Овчинников сказав, що проходив навчання "на тимчасово підконтрольнійУкраїні території", але вирішив "продовжувати роботу" на батьківщині.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...