Про це розповів голова адміністрації Донеччини Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.
«Перший канал Українського радіо розпочав мовлення на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Наші люди на тимчасово загарбаній території кажуть, що сигнал добиває до Ростова-на Дону. Радіо можна слухати на середніх хвилях, на частоті 873 кГц.
Потужний передавач, який дозволив сигналу покрити таку велику територію, встановлений за два десятки кілометрів від лінії розмежування», – написав Жебрівський.
Як відомо, раніше Жебрівський оголосив конкурс на «повну українізацію» міст області, переможець якого отримає 30 мільйонів гривень.
Як зазначив Жебрівський, місту, яке першим завершить «українізацію», буде виділено 30 млн, за друге місце – 20, за третє – 10.
«Дуже хочеться побачити, що коли в’їжджаєш в Донецьку область – це Україна. Це візуалізація, в першу чергу – це реклама, вивіски. В українському місті, з українськими вивісками мають бути класні дороги, і це також додатковий стимул», – зазначив Жебрівський.
На участь у конкурсі вже зголосилися кілька населених пунктів регіону. Водночас аналітик проекту «Донбас: повний доступ» Віталій Сизов вважає, що ця акція з активної українізації Донбасу більше приверне увагу жителів центральної і західної України, саме на це розраховує Павло Жебрівський. У жителів Донецької області, за його словами, можуть бути інші пріоритети.
«Я не думаю, що на рівні Донецької області це (заміна вивісок – ред.) якось вплине на свідомість людей. Всі ми пам’ятаємо довоєнну ситуацію в області, коли табличка українською мовою – це не якийсь нонсенс, а звичайна, звична річ», – вважає Сизов.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...