Кепські справи у "молодої республіки": Донецьк йде під землю. Обвалення ДНУ далеко не останнє руйнування - ветеран АТО

Терористи "ДНР" почали кидати і затоплювати вугільні шахти, прирікаючи тим самим Донецьк на постійні зсуви і поступове руйнування.

Про це в коментарі "Обозревателю" сказав ветеран АТО, військовий експерт Юрій Колесников, передають Патріоти України.

"Там величезна кількість старих виробок. Зараз бойовики почали закривати шахти. Змінюється геологія, тиск, відбувається зміна пластів. Адже для того, щоб зупинити шахту проводяться величезні та дорогі заходи. А вони просто кидають шахти і затоплюють", - сказав Колесніков.

На думку експерта, обвалення Донецького національного університету економіки і торгівлі далеко не останнє у Донецьку. "Скоро подібне трапиться знову", - заявив Колесніков.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...