Керченський міст: Україна вимагатиме від Росії компенсації збитків

Після спорудження Керченського мосту частина судів не зможе проходити через Керченську протоку через занадто велику осадку.

Керченський міст обмежить роботу українських торговельних портів. Фото: DW

Збитки українських державних портів за 23 доби перекриття судноплавства восени складуть півмільярда гривень.

Так міністерство закордонних справ України прокоментувало DW російські обмеження судноплавства через Керченську протоку в серпні і вересні 2017 року, передають Патріоти України.

Параметри осадки судів, які самостійно встановлює Росія, можуть обмежити роботу Бердянського і Маріупольського торговельних портів, що працюють на Азовському морі.

"У цьому зв'язку Україна має право вимагати від РФ відшкодування заподіяної такими діями російської сторони шкоди", - зазначили в МЗС.

У міністерстві підкреслили, що продовжують збирати докази порушень Росією міжнародних конвенцій, зокрема в Керченській протоці.

Міністерство транспорту Росії на 23 доби хоче заборонити судноплавство через протоку для встановлення на опори прогонових арок Керченського мосту.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...