Керченський міст: Україна вимагатиме від Росії компенсації збитків

Після спорудження Керченського мосту частина судів не зможе проходити через Керченську протоку через занадто велику осадку.

Керченський міст обмежить роботу українських торговельних портів. Фото: DW

Збитки українських державних портів за 23 доби перекриття судноплавства восени складуть півмільярда гривень.

Так міністерство закордонних справ України прокоментувало DW російські обмеження судноплавства через Керченську протоку в серпні і вересні 2017 року, передають Патріоти України.

Параметри осадки судів, які самостійно встановлює Росія, можуть обмежити роботу Бердянського і Маріупольського торговельних портів, що працюють на Азовському морі.

"У цьому зв'язку Україна має право вимагати від РФ відшкодування заподіяної такими діями російської сторони шкоди", - зазначили в МЗС.

У міністерстві підкреслили, що продовжують збирати докази порушень Росією міжнародних конвенцій, зокрема в Керченській протоці.

Міністерство транспорту Росії на 23 доби хоче заборонити судноплавство через протоку для встановлення на опори прогонових арок Керченського мосту.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...