Хай у Москві та Варшаві казяться: Житомирська область оголосили 2019-й роком Бандери

Крім того, в обласній раді рекомендували міській раді Житомира передбачити в бюджеті на 2019 рік кошти на встановлення пам'ятника Степанові Бандері.

Житомирська обласна рада підтримала рішення оголосити в області 2019 рік роком лідера ОУН Степана Бандери. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради, передають Патріоти України.
«У наступному році 1 січня виповнюється 110 років від дня народження українського політичного діяча, ідеолога українського національного руху ХХ століття, голови проводу ОУН. Згідно з цим рішенням буде розроблено відповідний план заходів з відзначення дня народження С.Бандери і передбачені кошти на фінансування заходів при формуванні бюджету на 2019 рік», - сказано в повідомленні прес-служби.
Крім того, в обласній раді рекомендували міській раді Житомира передбачити в бюджеті на 2019 рік кошти на встановлення пам'ятника Степанові Бандері.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...