Хаос і нестабільність пророкують Україні

Російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що невизначена ситуація може протривати в Україні ще близько п'яти років. За цей час, на його думку, має змінитися покоління політичних еліт.

Фото: Гордон.UA

Ситуація хаосу, нестабільності і невпевненості в завтрашньому дні може тривати в Україні найближчі п'ять років. Про це заявив російський політолог Станіслав Бєлковський в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на телеканалі "112 Україна", повідомляють Патріоти України.

На питання журналіста, скільки ще триватиме "ситуація хаосу, жаху, непевності в завтрашньому дні, нестабільності, постійного очікування нових жертв", Бєлковський відповів: "Років п'ять".

"Ви мене запитали, як пророка, а пророк не може раціонально пояснювати, чому він так сказав. На мій погляд, років п'ять", - додав він.

На його думку, за ці п'ять років повинна відбутися зміна "поколінь політичних еліт".

"Я часто буваю в Україні, найближчим часом я хочу реалізувати тут деякі медіа-проекти. Вийде у мене чи ні, я не знаю. Але в України повинно вийти. Україна буде співвідноситися з Росією, як Південна Корея з Північної. Я спочатку так вважав, і сьогодні моя думка не змінилася. Інша справа, що для цього повинна відбутися зміна поколінь політичних еліт. Ось років п'ять це і займе ", - розповів політолог.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...