"Хід конем" від ВВП: Зовнішньою політикою Путіна узявся керувати ''дипломат Заходу''

Глава Росії Володимир Путін призначив дипломата Ігоря Неверова на посаду начальника президентського управління з питань зовнішньої політики.

Ігор НевєровЯк повідомляється на сайті Кремля, Неверов змінив Олександра Манжосіна, який займав цю посаду з 2004 року. При цьому офіційна причина відставки не називається, передають Патріоти України.

Ігор Неверов з 2009 року був надзвичайним і повноважним послом в Швеції, а з 2014 року обіймав посаду директора Другого Європейського департаменту Міністерства закордонних справ. При цьому з 1978-го Неверов працював в США на різних високих дипломатичних посадах, а в період 2004-2010 років був членом колегії МЗС Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все збереглося як у капсулі часу: Археологи розкопали кафе з "сюрпризом" (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 19:30

Кафе "Зоммер" було розташоване в будівлі в стилі історизму, в районі за міськими стінами середньовічного Дрездена. У Німеччині на площі Фердинанда в Дрездені в кінці липня археологи знайшли підвал кафе "Зоммер". Воно було зруйноване в 1945 році. Розкоп...

Ректор дніпровського університету погорів на великому хабарі (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 18:47

Ректор спільно з помічником вимагали хабар у підприємця за можливість користуватись інноваційним обладнанням, що належить ВНЗ. У Дніпрі на великому хабарі попалися ректор одного з вищих навчальних закладів і його помічник. Зловмисники вимагали 150 тися...