Хоче владу не як у Порошенка, а всю - як у Кучми та Януковича: "Тимошенко з 2008 року погляди не змінила", - політолог

Ігри в зміни до Конституції переслідують лише одну мету. Лідерка "Батьківщини" хоче отримати всю виконавчу владу, що нещадно критикувала перебуваючи в опозиції.

Лідерка "Батьківщини" йде у президенти, бо розраховує поміняти Конституцію та ліквідувати посаду президента і стати канцлером. Про це у програмі "Підсумки" з Євгеном Кисельовим на "Прямому" заявив політичний та економічний експерт Борис Кушнірук, передають Патріоти України.

"Щодо самої Тимошенко, то вона якраз озвучувала абсолютно інший сценарій… Вона дуже розраховує поміняти Конституцію, ліквідувати посаду президента і стати канцлером, маючи на увазі, що вона в цьому випадку отримає всю повноту влади, всіх гілок влади. Тобто вона хоче фактично одноосібно мати можливість призначати і склад уряду, і генерального прокурора, і суддів, і так далі. Тобто вона не приховує", - наголосив Кушнірук.

На його переконання, у Тимошенко погляди не змінилися ще з 2008 року. "Я тоді пригадую її заяву про ту модель Конституції, яку вона розглядає. І саме тоді вона теж казала, що вона хоче її реалізувати через референдум. Тому що через парламент реалізувати конституційною більшістю це неможливо. Тому вона спробує в грубий спосіб провести зміни до Конституції, прийняти нову Конституцію і спробувати стати канцлером", - пояснив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...