"Агресією у Керченській протоці РФ порушила низку міжнародних угод. Зокрема, Конвенцію ООН із морського права, яка вимагає свободи морських перевезень, а також згадані раніше двосторонні українсько-російські угоди про Керченську протоку й Азовське море", — зазначила група DiXi Group, опублікувавши попередження, передають Патріоти України.
"Можна очікувати, що Росія буде використовувати захист газопроводу "Північний потік-2" як виправдання для розширення своєї присутності у територіальних водах цих країн", — додали аналітики.
На їхню думку, одного разу російські сили — регулярна армія, приватні військові компанії або підрозділи безпеки "Газпрому" — можуть зайти у 12-мильну зону, як у випадку з Україною. "Не виключено, що не буде прямої реакції, щоб не підвищувати напруженість", — йдеться у заяві.
У DiXi Group також підкреслили, що в 2007 році у РФ прийняли закон, який дозволяє компаніям "Газпром" і "Транснефть" використовувати приватні підрозділи безпеки і купувати зброю — під приводом захисту стратегічної інфраструктури від терористичних нападів.
"Також є загроза в Балтійському морі. РФ може використовувати" Північний потік-2 "для контролю руху суден. Починаючи з формальних процедур, потім, як у випадку з Україною, це може перейти на рівень більш агресивного контролю і блокування кораблів, впливу на торгівлю у регіоні", — говорять аналітики.
Щоб уникнути повторення сценарію, Захід повинен засудити агресію РФ в Азовському морі, дати "недвозначну ознаку готовності" до військової підтримки шляхом розширення НАТО, відмінити дозволи, надані для "Північного потоку-2".
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...