Хто проти? - Порошенко вважає, що обмеження на в'їзд росіянам треба продовжити

Раніше глава РНБО Олександр Турчинов заявляв, що після закінчення терміну воєнного стану обмеження на в'їзд в Україну росіян можуть залишитися, оскільки дана міра самозахисту показала себе ефективною.

Обмеження, введені на час дії воєнного стану, можуть бути пролонговані. Президент України Петро Порошенко підтримує відповідні пропозиції Держприкордонслужби, передають Патріоти України.

Глава держави заявив, що всі дії прикордонників останні 3 дні були правильними і попросив у глави Держприкордонслужби Петра Цигикала внести пропозиції про продовження заходів, не пов'язаних безпосередньо з воєнним станом. «Але, якщо ви визначите необхідність продовження ряду заходів, я, як президент, і, впевнений, члени РНБО, підтримаємо ваші пропозиції», - сказав він.

Нагадаємо, що в зв'язку з введенням воєнного стану в Україну не пускають громадян Росії чоловічої статі у віці від 16 до 60 років.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...