Хто спонсорує президентську компанію Анатолія Гриценка: Рейтингового кандидата звинуватили у зраді

Згідно з опублікованою інформацією, дружина Гриценка майже кожен день спілкується з главою «Сбербанку Росії» Іриною Князєвою.

Кандидат в президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова підтримують активний діалог з представниками Російської Федерації, а в якості зв'язкового між ними виступає «Сбербанк России». Про це заявили в траблшутінговой компанії The Underdog UnLawyers, передають Патріоти України.
Зокрема, згідно з опублікованою інформацією, Мостова чи не кожен день спілкується з главою «Сбербанку Росії» Іриною Князєвою. «Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується буквально в щоденному режимі. Ірина Князєва - це хороший канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на недавній кар'єрний рост Ірини було б нерозумно не скористатися її можливостями», - написав траблшут компанії Володимир Коваль.
Він також повідомив, що компанія встановила зв'язок Ірини Князєвої з Дмитром Фірташем, який нібито бере участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.
За інформацією The Underdog UnLawyers, Князєва є вірним топ-менеджером Валерія Хорошковського, під частковим контролем якого знаходиться діяльність української дочки російського банку. «Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, в свою чергу, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких, в свою чергу, давно називають спонсорами кампанії Гриценка. Я здогадуюся, що кампанія Гриценка фінансуватиметься «Сбербанком Росії» через Ірину Князеву і можу це довести», - вказує Коваль.

Також він назвав простим піар-ходом недавню заяву СК РФ про порушення справи стосовно Анатолія Гриценка. Коваль зазначив, що справа була відкрита за фактом політичних заяв, які Гриценко зробив ще в 2014 році. Таким чином в компанії роблять висновок, що кандидата в президенти хотіли зобразити «жертвою режиму» і ледь не головним ворогом Володимир Путіна в Україні.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. Третина грошей "випарувалася": Фіскали "обчистили" банківську комірку зіркового українського футболіста і тренера в державному "ПриватБанку"

субота, 24 жовтень 2020, 0:35

Вилучення нібито було проведено у кримінальному провадженні, до якого сам Ротань ніякого відношення не має. «17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в "ПриватБанку" і забрала звідти мої заощадження», - пише спор...

Хіти тижня. Вражаюче видовище: Китай провів випробування рою бойових дронів-камікадзе (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 0:10

Китайська корпорація CETC розробляє баражуючі боєприпаси, що рояться. На них відбражений пуск безпілотників зі спеціальної установки на базі бронемашини Dongfeng Warrior. Також показане скидання однотипного дрона з вертольота з подальшим об'єднанням бе...