Хто спонсорує президентську компанію Анатолія Гриценка: Рейтингового кандидата звинуватили у зраді

Згідно з опублікованою інформацією, дружина Гриценка майже кожен день спілкується з главою «Сбербанку Росії» Іриною Князєвою.

Кандидат в президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова підтримують активний діалог з представниками Російської Федерації, а в якості зв'язкового між ними виступає «Сбербанк России». Про це заявили в траблшутінговой компанії The Underdog UnLawyers, передають Патріоти України.
Зокрема, згідно з опублікованою інформацією, Мостова чи не кожен день спілкується з главою «Сбербанку Росії» Іриною Князєвою. «Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується буквально в щоденному режимі. Ірина Князєва - це хороший канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на недавній кар'єрний рост Ірини було б нерозумно не скористатися її можливостями», - написав траблшут компанії Володимир Коваль.
Він також повідомив, що компанія встановила зв'язок Ірини Князєвої з Дмитром Фірташем, який нібито бере участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.
За інформацією The Underdog UnLawyers, Князєва є вірним топ-менеджером Валерія Хорошковського, під частковим контролем якого знаходиться діяльність української дочки російського банку. «Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, в свою чергу, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких, в свою чергу, давно називають спонсорами кампанії Гриценка. Я здогадуюся, що кампанія Гриценка фінансуватиметься «Сбербанком Росії» через Ірину Князеву і можу це довести», - вказує Коваль.

Також він назвав простим піар-ходом недавню заяву СК РФ про порушення справи стосовно Анатолія Гриценка. Коваль зазначив, що справа була відкрита за фактом політичних заяв, які Гриценко зробив ще в 2014 році. Таким чином в компанії роблять висновок, що кандидата в президенти хотіли зобразити «жертвою режиму» і ледь не головним ворогом Володимир Путіна в Україні.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

20 гривень монополісту на місяць за комуналку: Українець винайшов спосіб, як економити на опаленні (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 6:50

За його словами, дим із реактора йде "довгими каналами на вулицю, і за цей час віддає все своє тепло". За словами винахідника, на додаток до теплового реактора він також використовує сонячні панелі і саморобну установку для створення біогазу. "Виникла ...

Масниця: Лікарка розповіла, кому не можна їсти млинці

неділя, 23 лютий 2020, 6:30

Фахівчиня зазначає, що млинці краще вживати через деякий час після приготування, так як свіжа випічка може негативно впливати на роботу шлунково-кишкового тракту. Лікар-ендокринолог Олена Мамонтова заявила, що млинці можуть завдати шкоди здоров'ю. Про ...