"Хто сунеться - захлинеться кров'ю!", - українська журналістка - Жириновському (відео)

Українська журналістка ефектно заспокоїла одіозного Володимира Жириновського, який погрожував втопити американців в Чорному морі, а разом з ними і українців.
На одній з програм російського пропагандистського каналу лідер "ЛДПР" Володимир Жириновський був не в собі і погрожував, що втопить у водах Чорного моря солдатів Збройних сил США і їх штаб навчань, який базується під українським містом Очаковом (Миколаївська область)", - пише у своєму блозі andreistp, передають Патріоти України.

"Ничего не будет построено! Утопим, здесь будет могила! Всех утопим там – в Черном море! И киевское правительство уничтожим, это русская земля", - торохтів маразматичний політик.

Присутня на передачі в якості опонента Яніна Соколовська жорстко відповіда Жириновському: будь-які спроби щось або когось втопити не матимуть ніякого ефекту.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Михалков – головний олігарх російського кіно", - Мамін

середа, 18 вересень 2019, 22:58

Режисер Микита Михалков залишиться монополістом у російському кіно, доки його не скинуть разом із його "татом", президентом РФ Володимиром Путіним. "Без нього не ухвалюють жодного рішення. Адже він – головний олігарх російського кіно", – сказав він. За...

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...