Хто вср*вся! - На Росії звинуватили Норвегію в екологічній катастрофі

У Росії заявили, що екологічній ситуації в країні шкодить Норвегія — вона скидає небезпечні токсичні відходи в Баренцеве море, які зносить течією до берегів РФ.

Як ідеться в повідомленні російського Telegram-каналу "Сводки Арктики", відходи змиваються течією в сторону Росії "і потім стають предметом звинувачення нашої країни з боку міжнародних екологічних організацій, зокрема, норвезьких", передають Патріоти України.

Стверджується, що такими діями Норвегія прагне підставити Росію, звинувативши її в порушенні технологій виробництва на Кольському півострові.

"Більше того, скиданням у Норвегії на глибині понад 300 м і виявленням біля берегів РФ токсичних відходів відбувається вивчення донної обстановки, для подальшого використання її результатів проти безпеки нашої країни", — вважають автори Telegram-каналу.

Там же наголосили, що влада Норвегії дозволила компанії Nussir почати видобуток міді в муніципалітеті Квалсунн. Відходи нібито будуть скидатися "безпосередньо в національний фіорд Реппарфьорд, але в більшій мірі екологічні наслідки через течію торкнуться морських вод поблизу Росії".

У "Сводках Арктики" також заявляють, що цей проект названий найбільш шкідливим для навколишнього середовища в історії Норвегії.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Скрепи головного мозку: Головний «Бісогон» Росії розповів про намальованих на комп'ютері натовпах протестуючих в Мінську (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 23:01

На Росії багатотисячні протести, що проходять в Мінську та інших містах Білорусі проти Олександра Лукашенка, представили як результат роботи в графічному редакторі. Російський режисер Микита Михалков сказав, що натовпи людей на мінських мітингах намаль...

В "ЛНР" заявили про затримання "українських диверсантів" зі зброєю, які виявилися ... терористами "ДНР"

понеділок, 21 вересень 2020, 22:35

Стверджується, що в цю групу нібито входили "завербований українськими спецслужбами" терорист із "народної міліції ДНР" і його подільник. Терористи "ЛНР" заявили про затримання на окупованій території Луганської області нібито "українських диверсантів"...