Хуліганили та відбирали у малих цукерки: Спливла правда про дружбу Путіна і Ротенбергів

У президента Росії Володимира Путіна не було цілеспрямованої стратегії допомагати Аркадію і Борису Ротенбергам або іншим "олігархам путінської ери".

Аркадій і Борис Ротенберги

Про це пише видання The New Yorker, повідомляють Патріоти України.

Так, за словами близького до Кремля джерела, ці твердження є "фантазією".

"Він, можливо, погодився допомогти їм, і в певний момент, коли вони стали впливовими і успішними, він зрозумів, що вони можуть бути корисними: непогано, якщо є каста дуже багатих людей, які тобі зобов'язані", - пояснив співрозмовник.

При цьому колишня дружина Бориса Ротенберга Ірен Ламбер не виключила, що Путін сприяв бізнесу Ротенбергов. За її словами, "вони були дружні в дитинстві, ці відношення не розривалися".

"Логічно припустити, що, як мінімум, давалися певні поради, а, можливо, була і допомога то тут, то там", - заявила вона.

На думку жінки, бізнес для Ротенбергів став випадковістю.

"Де б вони були, якби не розвалився СРСР? Аркадій керував би державною спортивною організацією, а Борис став би успішним тренером", - додала вона.

У свою чергу колишній співробітник КДБ Микола Ващилін, який ходив на спортивні тренування з Аркадієм Ротенбергом і Путіним розповів, що Ротенберг і Путін зблизилися, коли брали участь в змаганнях з самбо.

За словами Ващиліна, обидва вони "любили розіграші". Наприклад, на одній з першотравневих демонстрацій вони закидали дротом повітряні кулі, які несли учасники мітингу.

Інший друг дитинства Ротенберга і Путіна розповів, що вони відбирали у дітей в спортивному таборі цукерки.

Співрозмовник The New Yorker, який розповів журналу про ставлення Путіна до бізнесу Ротенбергов, підсумовуючи, припустив, що, в підсумку, "путінські олігархи" сформували "тіньовий кабінет".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...