Головна причина - валютні скачки, - передають Патріоти України з посиланням на "Сегодня".
"Уже в лютому очікуємо підвищення вартості ліків на 3-5%, так як постачальники завозять нові партії товарів за більш високим курсом валюти", - говорить гендиректор КП "Фармація" Руслан Світлий.
За словами менеджера однієї з мережі аптек Катерини Мащенко, на даний момент ціни вже перераховують. "У лютому очікується зростання не менше ніж на 10-12% на жарознижуючі, знеболюючі, протипростудні, кардіологічні препарати, перев'язувальні матеріали. Залишки за старою ціною переоцінювати навряд чи будемо, занадто клопітно. Як будуть змінюватися ціни далі - прогнозувати складно, але кожні 10 копійок в ціні долара - це 5-6 копійок в ціні кожної гривні, яку треба сплатити пацієнтові за ліки", - сказала вона.
Згідно з даними Кабміну, найдешевші ліки - у Вінницькій і Хмельницькій областях. Найвищі ціни на медикаменти - на заході України.
Також варто відзначити, що МОЗ розширив в кінці 2017 р перелік безкоштовних ліків за програмою "Доступні ліки", тепер в переліку - 199 препаратів, або на 42 більше, ніж раніше. Програма розрахована на гіпертоніків, діабетиків і астматиків.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...