Хитра операція донецьких "патріотів", - Казанський

Тільки за останній рік за офіційним даним з зони АТО на підконтрольну територію України виїхало понад 2000 компаній.

При цьому на Донбасі з цих двох тисяч залишилося лише 568 фірм. Інші виїхали з Донецької та Луганської областей в інші регіони України. В основному - в Київ, Харків і Запоріжжя, - пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Разом з цими компаніями - налоги, кадри, перспективи.

Враги Донбасу провернули дуже хитру операцію. Притворившись "освободителями" і "патріотами", вони нанесли регіону найгірший урон, від якого Донбасс навряд чи коли-небудь зможе оправитись. Напевне більшість компаній, які виїхали, вже не повернутся назад. Майбутнє Донбасу під російськими окупантами та колегами ОРДЛО - руїни та бідність.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.

"Львів проти УПА", - Національний корпус

субота, 17 лютий 2018, 23:47

Як зазначают в "Національному корпусі", депутати фактично заборонили підіймати у Львові червоно-чорний прапор української героїки над адміністративними будівлями. Про це йдеться в заяві політичної партії "Національний корпус" у Facebook, передають Патр...