Кіберполіція попереджає про нову загрозу кібератак

Кіберполіція, яка є підрозділом Національної поліції України, звернулася до користувачів програмного забезпечення «M.E.Doc» з попередженням не дотримуватися порад виробників, які прагнуть приховати недосконалість коду, що підсилює рівень нових загроз.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

Зокрема, у повідомленні правоохоронців зазначається, що виробники цієї програми радять користувачам проводити певні дії, націлені на те, що антивірусне програмне забезпечення має ігнорувати окремі операції зазначеної бухгалтерської програми. Наприклад, представники «M.E.Doc» радять користувачам для роботи програм запускати їх лише від імені адміністратора та внести бухгалтерську програму до переліку виключень, що означає, що дії антивірусу не будуть поширюватись на «M.E.Doc». В зв’язку з цим кіберполіція попереджає, що користувачі, які будуть виконувати рекомендації розробників програми та їх партнерів, наражають комп’ютери, комп’ютерні мережі та всі матеріали, що там зберігаються, на нову небезпеку.

Саме тому поліцейські радять користувачам відімкнути функцію автоматичного оновлення програмного забезпечення та перевести цей процес в ручний режим, не користуватися програми, які вимагають додавання до переліку виключень, а також слідкувати за оновленням антивірусного забезпечення.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...