"Клятва вірності в устах повії", - журналіст про «честь російського офіцера»

Існує чимало причин, чому українські добробати пішли по коридору, наданим російськими бойовиками, одна з них - російські офіцери дали слово, а наші, все ще одурманені російським кіно і всякими «офіцери - ваше серце під прицілом», їх слову повірили.

Це потім уже виявилося, що довіряти російському солдату - це обманювати себе заочно. Про це в своєму блоггов пише український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

«Сьогодні вже ні в кого не виникає ілюзій - сили слово російського офіцера має не більше ніж клятва вірності в устах повії. Слово дав - слово взяв ... Тепер сумніватися не доводиться. Так - російське офіцерня під Полтавою різало шведських поранених. Так - російське офіцерня Суворова грабувало поляків в розореній Празі. Так, російське офіцерня в 1814-му році ґвалтував француженок в Парижі. З Афгану возили наркоту в цинку - це не рядові робили, це вони - офіцерня made in Russia », - написав журналіст.

Дмитро Вовнянко радить всім, хто побачить книжку типу «Кодекс честі російського офіцера» тому не завадило б придивитися уважно, адже така книга коштує не дорожче, ніж рулон туалетного паперу.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...