"Клятва вірності в устах повії", - журналіст про «честь російського офіцера»

Існує чимало причин, чому українські добробати пішли по коридору, наданим російськими бойовиками, одна з них - російські офіцери дали слово, а наші, все ще одурманені російським кіно і всякими «офіцери - ваше серце під прицілом», їх слову повірили.

Це потім уже виявилося, що довіряти російському солдату - це обманювати себе заочно. Про це в своєму блоггов пише український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

«Сьогодні вже ні в кого не виникає ілюзій - сили слово російського офіцера має не більше ніж клятва вірності в устах повії. Слово дав - слово взяв ... Тепер сумніватися не доводиться. Так - російське офіцерня під Полтавою різало шведських поранених. Так - російське офіцерня Суворова грабувало поляків в розореній Празі. Так, російське офіцерня в 1814-му році ґвалтував француженок в Парижі. З Афгану возили наркоту в цинку - це не рядові робили, це вони - офіцерня made in Russia », - написав журналіст.

Дмитро Вовнянко радить всім, хто побачить книжку типу «Кодекс честі російського офіцера» тому не завадило б придивитися уважно, адже така книга коштує не дорожче, ніж рулон туалетного паперу.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...