"Князь тьмы и верная свита": Мережу насмішило "урочисте" фото з Путіним. Неприємно вразила Гвердцителі

У мережі з'явилося фото з російськими артистами, які позують з президентом Росії Володимиром Путіним.

Знімок, який насмішив мережу, опублікував на своїй сторінці в Facebook російський політичний журналіст Олег Кашин, передають Патріоти України.

На фото можна побачити таких артистів: Тамару Гвердцителі, Валерію, Льва Лещенка, Олега Газманова, Наташу Корольову, Ігоря Крутого, Олександра Маршала, Володимира Винокура, Надію Бабкіну, Олександра Розенбаума, Ігоря Ніколаєва, Стаса Михайлова, Олександра Буйнова, Йосифа Пригожина і дизайнера Валентина Юдашкіна.

Користувачі мережі потролили "путінських" артистів і залишили багато резонансних коментарів (орфографія і пунктуація збережені):

"Ходячі мерці"

"*ля. Це дуже страшно"

"Князь тьми і вірна свита"

"З усього цього *лядства найбільше прикро за Тамару Гвердцителі ..."Віват х..йло! Віват!!!"

"Де ж ви, *ляді?! Виручайте дядька! (С)"

"Тепер ми знаємо, кому співає співачка Валерія"

"Цвинтар домашніх тварин"

"Волочкової зі шпагатом не вистачає"

"Краще за всіх Королева прилаштувалася, прям на плечі ... чой то Кольки Баскова немає, не можна ігнорувати такі речі. Кірокорова можна було плазом покласти попереду, недопрацьовано тут"

"А хіба не Кіркоров в червоному?"

"Уявіть, ось завтра вранці ви прокинулися - а їх всіх більше немає. Зникли, як ніби й не було. Як це змінить наше життя? Я, здається, навіть не помічу"

"Мені здається, якщо встати поруч, то можна почути як скриплять суглоби і натягнута пластикою шкіра. Хоча Газманов молодець, не скрипить"

"А Лепс впав вже десь?"

"А хто дядько по центру в останньому ряду, з блискучою плішшю?".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...