"Кобзатроніка": Відомі українці зачитали вірші Шевченка під електронну музику (відео)

До 205-ого дня народження українського генія Тараса Шевченка відомі митці та представники ЗМІ, серед яких письменник Сергій Жадан та журналіст Майкл Щур, прочитали поезію Кобзаря під електронну музику.

Квантовий стрибок ШевченкаУчасники проекту "Кобзатроніка" обрали улюблений вірш Шевченка й зачитали його під супровід представників української електронної сцени – Максима Сікаленка, Original Dizzy та Alex Dubdelight – наживо, передають Патріоти України з посиланням на UA:Перший.

На сміливий задум організаторів, очевидно, надихнула контроверсійна серія робіт київського ілюстратора Олександра Грехова "Квантовий стрибок Шевченка". Деякі роботи навіть з'явились у відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...