"Когда Россия пойдет ко дну - нам лучше быть подальше", - Сазонов

Якщо просто пробігтися по фінансовим новинам, то цікава картинка виходить. З дрібниць складається цікавий висновок.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Итак, по отношению к доллару гривна продолжает укрепляться. За неделю на 40 коппек. МВФ дал кредит, но процесс начался еще до решения.

Теперь смотрим на соседей (это важно). У них доллар наоборот дорожает (доллары у нас одинаковые – просто дешевеет рубль). Ну и нефть падает в качестве бонуса.

А еще четыре года назад любой обвал рубля или кризис в экономике России обязательно бил по нам, по нашей экономике и нашему курсу гривны.

Все это прекрасно помнят и видели не раз. Получается, мы постепенно отцепились от них экономически.

За четыре года прошли путь больше, чем за двадцать до этого. И это хорошо – когда тот корабль пойдет ко дну – лучше быть подальше."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...