"Когда-то муж дарил мне цветы, теперь я несу их ему на могилу": Постраждала у страшній ДТП із Зайцовою розповіла, чого боїться найбільше (відео)

Сьогодні, 18 жовтня, річниця харківської трагедії - однієї з найбільш резонансних аварій в Україні.

Оксана Євтеєва

"Лексус" на перехресті вилетів на тротуар і на смерть розчавив 6 чоловік, а ще 5 - поранив. За кадром залишаються зламані долі тих, хто вижив. Одна з них - Оксана Євтеєва. Дівчина, яка в цій аварії втратила найрідніших - чоловіка і сестру - і сама досі бореться за життя, передають Патріоти України.
"Когда-то муж дарил мне цветы, сейчас случилось так, что я несу ему на могилу цветы, как и своей сестре", - не стримує сліз Оксана. Їй 28, в минулому році в момент ДТП на Сумській вона була з чоловіком і сестрою.

У перші дні медики не давали їй ніяких позитивних прогнозів - два місяці дівчина провела в реанімації. Потім Оксана встала і пішла, а взимку, в першому після аварії інтерв'ю, шкодувала, що не вберегла найближчих. "Я до сих пор думаю, что я могла сделать, чтобы этого не произошло. Я понимаю, что я не виновата. Но мне кажется, что я могла что-то сделать: могла не идти на перекресток, мы могли попить кофе где-то в другом месте", - говорить вона.

Позбутися від цієї провини і жалю до себе Оксані досі допомагає психолог. Перед батьками вона ніколи не плаче, бо, каже, їм і так важко.

Щоб менше часу залишалося на біль, кожен день Оксана розписує мало не щохвилини. І те, що може ходити - називає своєю головною перемогою. "Иду, прихрамывая. Я никогда про ногу не забуду, всегда придется плавать, разрабатывать", - говорить вона. Оксана кожен день прокидається о 6:00, на метро добирається в реабілітаційний центр, де розробляє травмоване коліно, а вже потім їде на роботу. "Когда я уходила, то с лестницы было сложнее спускаться, чем подниматься, и я около недели специально этого избегала. Но потом думаю: я уже столько прошла, и это надо преодолеть. Я заставляла себя, хотя было больно каждый раз", - зізнається постраждала.

Одне заняття в реабілітаційному центрі триває годину - і так шість днів на тиждень протягом восьми місяців. Тренера дивуються волі Оксани: "Наша задача – до конца разогнуть колено. Мы планируем это сделать до нового года". Сама потерпіла каже, що її мета - всього лише нормально ходити. Для цього дівчина витримує спеціальний режим, навіть їсти вона повинна тепер через кожні три години.
У травні Оксана пережила ще одну операцію - на кишечнику теж внаслідок аварії утворилися спайки. "Нет лечения. Просто кушать каждые три часа, пить два литра воды", - каже дівчина. Вона зізнається, що всі ці зусилля - заради сестри і чоловіка. Оксана вірить, що вони хотіли б її бачити щасливою. Правда, мріяти без них - поки не може. "Единственная моя мечта: чтобы они были живы. Но она никогда не сбудется", - говорить потерпіла.

Оксана згадує про лист, який написала ще в реанімації - це було її перше звернення до людей, яке, звичайно, не почули. "Я хочу обратиться к каждому человеку, который имеет отношение к этому делу. Если вы очевидец – дайте показания в суде. Если вы следователь, судья, конвоир, прокурор – прошу вас рассмотреть это дело со всей строгостью закона. Когда вам будут предлагать деньги, вспомните о справедливости и своем долге Не берите их, не становитесь участниками безнаказанных убийств", - просила постраждала.

"Я уверена, что Зайцева будет максимально стараться избежать наказания в десять лет, и ей это успешно удастся. Потому что мы живем в такой стране, где все люди продажные. Если у тебя есть деньги и связи, то все это останется безнаказанным. Я не смогу такое никогда простить", - зізнається Оксана.

Справа про ДТП досі в суді, на лаві підсудних вже рік два водія. Вирок очікують в грудні.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...