У селі Бірки Любешівського району на Волині десятеро підлітків зробили тренажерний зал у старій хатині. Про це написав депутат Волиньради Микола Бущук у Facebook, передають Патріоти України.За його словами, у старий будинок діти принесли спортивний інвентар. Аби зібрати гроші на нього гроші ходили на підробітки.
Секретар Любешівської селищної ради Володимир Сергійчук повідомив, що у селі вже знайшли приміщення для нового тренажерного залу. Будівля розташована у центрі села. "Засклили вікна, робитимемо поточний ремонт. Відремонтуємо пічне опалення. Є домовленість з вчителем фізкультури, що він буде займатись з дітьми. А Миколу Бущука попросили, щоб на перших порах допоміг діткам з інвентарем", – написав Сергійчук.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...