"Коли потрібні були люди з досвідом, тоді чомусь іх не брали": Інструктор ЗСУ про призов офіцерів запасу

В Україні призов на строкову службу офіцерів запасу ЗСУ потрібно було робити ще в 2014 році.

Маруся Звіробій

Про це в телеефірі заявила керівник інструкторського підрозділу ЗСУ «Марусині ведмеді» Маруся Звіробій, повідомляють Патріоти України.

Вона наголосила, що протягом трьох років військової агресії Росії проти України питання призову не втрачало своєї гострої актуальності.

«Ми три роки повоювали. Три роки тому, коли треба було набирати людей з досвідом, тоді чомусь не брали офіцерів запасу. А вони вчилися на це», – зазначила Звіробій.

«Через це люди інших професій йдуть, щоб бути корисними своїй армії, у якій хлопці без підготовки потрапляли на фронт відразу ж. Чому їх тоді не набирали?», – поставила запитання інструктор ЗСУ.

Звіробій також висловила думку, що призов на строкову службу полегшить ситуацію в армії, де існує велика нестача військовослужбовців на керівних посадах.

«Люди через добу ходять у наряди, тому що офіцерів просто немає», – додала Звіробій.

Щодо відправки призовників на Донбас, інструктор ЗСУ категорично відповіла: «Ви що? Їм не можна в зону АТО. Треба хоча б зі службою ознайомитися».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...