"Коли потрібні були люди з досвідом, тоді чомусь іх не брали": Інструктор ЗСУ про призов офіцерів запасу

В Україні призов на строкову службу офіцерів запасу ЗСУ потрібно було робити ще в 2014 році.

Маруся Звіробій

Про це в телеефірі заявила керівник інструкторського підрозділу ЗСУ «Марусині ведмеді» Маруся Звіробій, повідомляють Патріоти України.

Вона наголосила, що протягом трьох років військової агресії Росії проти України питання призову не втрачало своєї гострої актуальності.

«Ми три роки повоювали. Три роки тому, коли треба було набирати людей з досвідом, тоді чомусь не брали офіцерів запасу. А вони вчилися на це», – зазначила Звіробій.

«Через це люди інших професій йдуть, щоб бути корисними своїй армії, у якій хлопці без підготовки потрапляли на фронт відразу ж. Чому їх тоді не набирали?», – поставила запитання інструктор ЗСУ.

Звіробій також висловила думку, що призов на строкову службу полегшить ситуацію в армії, де існує велика нестача військовослужбовців на керівних посадах.

«Люди через добу ходять у наряди, тому що офіцерів просто немає», – додала Звіробій.

Щодо відправки призовників на Донбас, інструктор ЗСУ категорично відповіла: «Ви що? Їм не можна в зону АТО. Треба хоча б зі службою ознайомитися».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...