Колишній держсекретар США розповів про загрози з боку Росії та можливий наступ на Україну

Росія не сходить зі шляху порушення міжнародних стандартів і норм – зокрема, від її кібератак не застрахований ніхто. Однак якщо Кремль вирішить розпочати в Україні наступальні воєнні дії, то зробить велику помилку.

Джон Керрі

Передбачити дії кремля у цьому контексті неможливо, сказав екс-держсекретар США Джон Керрі, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

"Це стане величезною помилкою Росії – починати будь-які воєнні дії щодо України. Я не можу передбачити їхніх дій, але сподіваюся, що вони будуть достатньо розумні, аби не провокувати і не створювати додаткових міжнародних інцидентів", – заявив екс-держсекретар.

Окрім того, Керрі зазначив, що зараз ніхто не застрахований від російських кібератак "і Україна в цьому році стане їх головною ціллю".

За словами екс-держсекретаря, неприємні та трагічні події в Азовському морі довели, що "Росія обрала шлях порушення міжнародних стандартів і норм". "Тому міжнародне співтовариство повинне вийти і пояснити, що така поведінка Росії неприпустимо. І моя надія, звичайно, на те, що ситуацію вдасться розрядити, моряки і суду зможуть повернутися додому", – додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...