"Командир в/ч з "підвищення кваліфікації" ось так поводився з контрактниками-ветеранами АТО: Українців розізлило самодурство "тилового щура" (фото, відео)

У мережі показали кадри погрому, який влаштував командир ЗСУ в 201-му навчальному центрі, розташованому в Кам'янці-Подільському.

Фото і відео опубліковано військовослужбовцем Денисом Трічуком в спільноті "Збройні сили України" в Facebook. Пізніше пост видалили, передають Патріоти України.

"Командир центру ось так поводився з контрактниками, які були в АТО і яких відправили на підвищення кваліфікації", - йшлосяя в пості.

"Командир частини зайшов в роту. Ніякої поваги до контрактників. Ось так ось ми відходимо від Радянського Союзу. Команда - жодної гражданки, все додому відправити. Ні речей, нічого - все геть", - говорить автор відео.

Також опубліковано фото погрому на другому і третьому поверхах.

"У Кам'янці дуже важко служити молодому офіцеру, вважай що потрапив в совок, в гіршому варіанті. Постійні догани", "Бичара совдепівська ваш командир, гнати на х** старих пердунів", "Контрактник - це найманець! З ним не можна так поступати! Нахрен контракт тоді? ", - пишуть коментатори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...