"Комісари Кремля" вишукуватимуть ворогів режиму: Путін повернув в армію військово-політичне управління

Путін заснував головне військово-політичне управління Міноборони. Це випливає з підписаного ним указу, який вносить поправки в його ж указ 2004 року "Питання Міністерства оборони Російської Федерації" і положення про Міноборони, введене цим указом в дію.

Згідно з поправками у глави військового відомства з'являється 11-й заступник, який одночасно є начальником головного військово-політичного управління, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Крім того, підпункт 41 пункту 7 положення про Міноборони, раніше передбачав, що відомство "організовує морально-психологічне забезпечення Збройних сил", тепер сформульований так: "організовує військово-політичну роботу в Збройних силах".
Підпункт 42 цього ж пункту тепер передбачає організацію відомством не тільки "військово-історичної, культурної роботи та іншої діяльності" для "збереження і примноження патріотичних традицій", але і "військово-патріотичної" роботи.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...