Компенсацію за неякісні послуги ЖКГ введуть в України

Українці зможуть вимагати проведення перевірок якості комунальних послуг.

З 1 травня 2019 роки українці зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКГ і в подальшому отримувати відшкодування за отримання неякісних житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, передають Патріоти України.
Відповідний документ розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, зазначили в Кабміні. "Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКГ і в подальшому отримувати відшкодування. Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком", - пояснив віце-прем'єр- міністр Геннадій Зубко.
Для отримання відшкодування споживачам комунальних послуг необхідно буде подати акт-претензію і дочекатися результатів перевірки якості ЖКГ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...