Кому закон, що дишло: Суд відмовився відібрати у Шуфрича з Бродським землю на березі Дніпра (відео)

​Господарський суд Києва відмовив у задоволенні позову прокуратури, яка вимагала розірвати договір оренди земельної ділянки в Подільському районі, де будується житловий комплекс Rybalsky, і повернути його громаді.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми» з посиланням на реєстр судових рішень, пишуть Патріоти України.

Так, згідно з рішенням, датованим 25 травня, суддя Вікторія Сивакова відмовила в позові прокуратурі Києва, яка вимагала розірвати договір оренди земельної ділянки площею 4,5659 га на вулиці Електриків, 23-б, укладений між Київською міською радою та публічним акціонерним товариством «Київський річковий порт» і зобов'язати ВАТ «Київський річковий порт» повернути Київській міській раді земельну ділянку.

Прокуратура Києва заявила про необхідність повернення земельної ділянки у власність в кінці березня, обґрунтовуючи це тим, що «в порушення умов договору земельна ділянка використовується не за призначенням, а для будівництва житлових будинків».

Це сталося за півтора місяці після того, як в своєму розслідуванні журналісти «Схем» встановили, що житловий комплекс Rybalsky не відповідає рішенню Київради та умовам договору оренди земельної ділянки, а ВАТ «Київський річковий порт» не виконує зобов'язання по використанню земельної ділянки, цільове призначення якого «для експлуатації та обслуговування майнового комплексу», а не для будівництва.

ПАТ «Київський річковий порт» - компанія з орбіти народного депутата від «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича та екс-голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського. Директор ВАТ «Київський річковий порт» - керівник київської регіональної організації «Партії вільних демократів» Бродського.

Відзначається, що на одне з п'яти засідань у справі про повернення ділянки громаді Києва не з'явився представник департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА. Засідання, на якому прийнято рішення про відмову, датоване 25 травня, хоча на попередньому засіданні 16 травня було винесено постанову про продовження строків розгляду 15 днів, тобто засідання мало відбутися 1 червня.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...