Відповідні фото виклав у Facebook 5 березня юрист Масі Найєм, передають Патріоти України. Напис також містить заклик до відставки в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.
Юрист обурився таким кроком: "По-перше повісити даний постер над вулицею, на якій гинули люди - аморально. По-друге... тільки я читаю цей текст, як "я підкуплю будь-який суд і залишаться при посаді"?", – написав він у соцмережі.
У коментарях під вказаним постом один з керівників "Автомайдану" Олексій Гриценко зазначив, що наразі банер уже зняли з мосту.
Сама Амосова офіційно заявила, що "ні вона, ні будь-хто з її оточення не причетні до розміщення цього банера". "Це черговий прояв інформаційної війни проти НМУ, яка триває вже півроку. Вихідки замовників стають все огиднішими, спочатку п’янички та школярі в білих халатах під виглядом студентів-медиків, потім ніби-то скорботна хода під стінами ректорату НМУ, а тепер це", – пише вона у Facebook.
Амосова також зазначає, що готує заяви до поліції та прокуратури міста Києва і закликає главу МВС Арсена Авакова проконтролювати розслідування цієї справи особисто.
Як відомо, 20 лютого Міністрество охорони здоров'я відсторонило Катерину Амосову від посади на час службової перевірки. Офіційна причина: зрив ліцензованого тестування "Крок" для студентів-стоматологів. Катерина Амосова назвала рішення МОЗ незаконним і заявила, що заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський намагався змусити її порушити закон, погрожуючи звільненням.
Того ж дня представники студентського самоврядування заблокували вхід у ректорат, не допускаючи до роботи призначеного в.о. ректора Михайла Захараша. 25 лютого на підтримку ректора Катерини Амосової оголосили безстроковий страйк. 28 лютого страйк-комітет Національного медичного університету імені О. О. Богомольця оголосив про припинення безстрокового страйку через 2 дні після його початку. 1 березня Окружний адміністративний суд Києва відновив Катерину Амосову на посаді ректора Національного медичного університету О. О. Богомольця. Міністерство охорони здоров’я оскаржило це рішеня суду.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...