Про це пише "TJournal", передають Патріоти України.
"Якщо це, звичайно, не легенда: Ломоносов пішки з Архангельська дістався до Петербурга. Це досі для всіх нас залишається найкращим прикладом прагнення до знань і реалізації своєї мрії. Тому ми, безумовно, повинні це пам'ятати завжди", - заявив Путін.
Відзначається, що ніхто зі студентів не подав виду того, що президент РФ помилився. Адже згідно з історичними даними, Ломоносов вирушив пішки не з Архангельську, а з села Холмогори Архангельської області, що знаходиться в 76 км від обласного центру. Крім цього письменник йшов не до Санкт-Петербургу, а до Москви в грудні 1730 року. Дістатися до кінцевого пункту йому вдалося в січні 1731 року.
Тим часом, російський блогер Рустем Адагамов заявив, що застереження Путіна схоже на типовий єврейський анекдот про Рабіновича. "Те, що називається "образованщиною". Це не легенда, пан Путін. Ломоносов дійсно добрався. Тільки не з Архангельська, а з Холмогори. І не пішки, а здебільшого на санях з дровами. І не до Петербурга, а до Москви - він вступив там у слов'яно-греко-латинську академію. Вийшло у вас, як у анекдоті про Рабиновича", - написав Адагамов.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...