Контрольний постріл у голову ідеологів "русского мира": "Залишилась лише одна формальна процедура отримання Томосу", - блогер

Об'єднавчий собор - це мега-історична подія та нищівна поразка окупанта й агресора на релігійному фронті гібридної війни.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Олексій Мінаков, передають Патріоти України.

"Відбувся програш імперської Росії. Особистий програш диктатора Путіна. Програш ФСБ. Програш підконтрольної російським спецслужбам РПЦ. Програш Кирила (Гундяєва). Програш кремлівської пропаганди. Програш російських агентів впливу в Україні.

Залишилась лише одна формальна процедура отримання томосу 6 січня 2019 року – це буде контрольний постріл у голову ідеологів "русского мира".

Зараз "корисні ідіоти" та свідомі інформаційні диверсанти будуть грати на низинних почуттях українців, яким важливіші гроші у власній кишені та які не усвідомлюють масштабу та значущості подій.

Пропагандисти будуть намагатись нівелювати величезне націотворче значення Об'єднавчого собору для становлення української державності.

Наприклад, будуть активно розповідати вам, що Об'єднавчий собор - повна нісенітниця для XXI століття, мовляв краще б науку розвивали та культурне просвітництво. Чи, ще примітивніше, "зарплати треба високі, а не томоси!".

Але це маніпуляція. Навіщо протиставляти одне одному та робити взаємовиключним? Мова йде про паралельні процеси в різних сферах.

З хибної логіки пропагандистів випливає, що якщо томосу не буде, то буде економічне чудо. Геніально! Але все з точністю до навпаки. Томос дозволить консолідувати націю, що якраз сприятиме впровадженню реформ.

Як Естонія отримала томос у 1996 році, так і ми, як молода незалежна держава, отримаємо власну церкву. Україна робить те, що повинна була зробити ще в 90-ті роки, але не спромоглася зробити через неготовність суспільства й політичних еліт.

Треба віддати належне предстоятелю УПЦ КП Філарету, який поступився власними амбіціями та фактично дозволив обрати митрополитом нової церкви 39-річного(!) єпископа УПЦ КП Епіфанія (Думенка).

Також треба віддати належне роботі СБУ за попередження провокацій під час підготовки і проведення Об'єднавчого собору, бо були серйозні загрози. Але все пройшло, як по маслу.

Вітаю всіх зі святом! Слава Україні! Будьмо!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...