Контрольний постріл у голову ідеологів "русского мира": "Залишилась лише одна формальна процедура отримання Томосу", - блогер

Об'єднавчий собор - це мега-історична подія та нищівна поразка окупанта й агресора на релігійному фронті гібридної війни.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Олексій Мінаков, передають Патріоти України.

"Відбувся програш імперської Росії. Особистий програш диктатора Путіна. Програш ФСБ. Програш підконтрольної російським спецслужбам РПЦ. Програш Кирила (Гундяєва). Програш кремлівської пропаганди. Програш російських агентів впливу в Україні.

Залишилась лише одна формальна процедура отримання томосу 6 січня 2019 року – це буде контрольний постріл у голову ідеологів "русского мира".

Зараз "корисні ідіоти" та свідомі інформаційні диверсанти будуть грати на низинних почуттях українців, яким важливіші гроші у власній кишені та які не усвідомлюють масштабу та значущості подій.

Пропагандисти будуть намагатись нівелювати величезне націотворче значення Об'єднавчого собору для становлення української державності.

Наприклад, будуть активно розповідати вам, що Об'єднавчий собор - повна нісенітниця для XXI століття, мовляв краще б науку розвивали та культурне просвітництво. Чи, ще примітивніше, "зарплати треба високі, а не томоси!".

Але це маніпуляція. Навіщо протиставляти одне одному та робити взаємовиключним? Мова йде про паралельні процеси в різних сферах.

З хибної логіки пропагандистів випливає, що якщо томосу не буде, то буде економічне чудо. Геніально! Але все з точністю до навпаки. Томос дозволить консолідувати націю, що якраз сприятиме впровадженню реформ.

Як Естонія отримала томос у 1996 році, так і ми, як молода незалежна держава, отримаємо власну церкву. Україна робить те, що повинна була зробити ще в 90-ті роки, але не спромоглася зробити через неготовність суспільства й політичних еліт.

Треба віддати належне предстоятелю УПЦ КП Філарету, який поступився власними амбіціями та фактично дозволив обрати митрополитом нової церкви 39-річного(!) єпископа УПЦ КП Епіфанія (Думенка).

Також треба віддати належне роботі СБУ за попередження провокацій під час підготовки і проведення Об'єднавчого собору, бо були серйозні загрози. Але все пройшло, як по маслу.

Вітаю всіх зі святом! Слава Україні! Будьмо!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...