Корупція чи знижка "за заслуги"?: Співробітниця поліції придбала квартиру "за копійки"

Старший слідчий Лівобережного відділення поліції Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції України Ганна Приступа придбала квартиру в Маріуполі за 50 000 гривень, що в рази менше ринкової вартості.

Ця інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, пише "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Зазначається, що згідно з даними про суттєві зміни в майновому стані Присупи, площа квартири дорівнює 46 квадратним метрам. Ринкова вартість квартири подібного розміру варіюється від 230 тис. до 400 тис. гривень.

Таким чином, співробітниця Національної поліції змогла придбати нерухоме майно за значно меншу, ніж ринкові ціни, вартість.

Представники органів публічної влади, зокрема співробітники органів прокуратури, національної поліції, судів усіх рівнів, Служби безпеки України, центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування повинні подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані в разі отримання доходу або придбання у власність майна, вартість якого станом на 1 січня звітного року перевищує 50 прожиткових мінімумів. У 2017 році така сума повинна перевищувати 80 000 гривен.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...