"Коридор затемнень": Фахівці розповіли, чим це загрожує людям (відео)

З 1 до 15 лютого Земля буде в «коридорі затемнень», коли поспішні висновки і нервові рухи особливо шкодять.

Супермісяць в поєднанні з повним місячним затемненням і так званим «блакитним Місяцем» земляни спостерігали 31 січня, а вже 15 лютого відбудеться сонячне затемнення. Останній раз ці три фактори збігалися 152 роки тому, розповідає ТСН, передають Патріоти України.

Астрологи стверджують, що в цьому часовому проміжку або ж «коридорі» можна змінити навіть свою долю, якщо робити правильні і добре обдумані кроки. Вплив Місяця, безумовно, існує, але значення затемнень вчені не перебільшують. «Астрономи спокійно ставляться до таких подій. Вони знають, що затемнення бувають щороку і не один раз, а десь разів чотири, як мінімум, два сонячних і два місячних затемнення, але в цьому році буде п'ять затемнень: два місячних і три сонячних», - вважає Ірина Верлюк.

Дослідження гравітації небесних тіл і чорних дір допоможе вирішувати земні проблеми, іноді несподіваним чином. Астрологи ж надають Місяцю в цей час особливе значення. Правда, більш вагомим є вплив початку коридору затемнень, який наближає Землю до затемнення Сонця - джерела енергії і життя.

Лікарі, які щодня приймають пацієнтів, скептично оцінюють силу місячних і сонячних фаз. Медична практика свідчить, що набагато більше скарг на здоров'я викликають зміни не в космосі, а в атмосфері, тобто погодна нестабільність. Здоровий глузд підказує, що щоб бути цілком спокійним за себе, варто проконсультуватися з власним лікарем. В цьому раді медики спільні з астрологами.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...