І хоча такі дії можуть бути кваліфіковані вже як кримінальна відповідальність, практика показує, що вироків у таких справах дуже і дуже мало. Про це розповіла адвокат Тетяна Лежух-Вовк, передають Патріоти України.
З огляду на таку небезпеку, підкреслила вона, приділяти увагу якості закладу слід з того моменту, як ви увійшли всередину. "Коли ми приходимо в заклад громадського харчування, треба звернути увагу на чистоту закладу взагалі, на те, як поводиться персонал, прибрано чи на столах і т.д. Тільки якщо ситуація нас влаштовує - ми можемо дозволити собі там залишитися", - пояснила Лежух-Вовк.
За її словами, при замовленні якоїсь страви відвідувач має право запитати про походження продуктів і де вони куплені, попросити показати сертифікати якості. "Якщо ж ми чимось незадоволені, наприклад, якістю їжі, тоді ми маємо право вимагати книгу скарг і пропозицій, має право ознайомитися з документами - хто саме надає цю послугу, будь то ТОВ, або це ФОП", - додала адвокат.
І вже після цього слід діяти в залежності від ситуації, і від власних планів. Претензію можна висунути безпосередньо до власника закладу, або ж оформляти скаргу відразу в інспекцію із захисту прав споживачів, підсумувала Лежух-Вовк.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...