Як купити автомобіль на вторинному ринку в Україні, не залишившись у дурнях, – передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Є декілька майданчиків для пошуку авто:
Отже, розберемо принади і недоліки пункту №1. Майданчик auto.ria, мабуть, є одним із найзручніших у плані підбору й фільтрації під потрібні вам параметри, але й там не без нюансів. Ви щасливчик, якщо чітко розумієте, яке саме авто хочете, крім того, можете вписатися у бюджет. У цьому випадку пошуки, ймовірно, не займуть багато часу, за умови, що будете регулярно, тобто щонайменше тричі в день, оновлювати для себе інформацію. Повірте, крім вас, є ще багато бажаючих на такий же "не битий, не фарбований, ночував у теплому гаражі".
Втім, варто пам'ятати про низку нюансів під час пошуку автомобіля на auto.ria:
Порядні продавці, до речі, економлять ваш і свій час, одразу викладаючи Vin-код. Завдяки ньому ви, використовуючи всемогутній Google, можете практично безпомилково визначити, в якому стані автомобіль покинув "страховий аукціон". Однак поки відсоток порядних продавців в Україні не такий великий. Тому будьте готові до того, що 9 із 10 відповідних варіантів у недалекому минулому були максимально близькими до утилізації.
Водночас авто буде ніби непогано відрихтоване й пофарбоване. Однак, якщо ви погано розумієте тонкощі нанесення лакофарбового покриття, краще звернутися до послуг експертів – про них трохи далі.
Зрозуміло, що на фотографіях ви будете бачити відполірований зовні і всередині об'єкт бажання, але не спокушайтеся. Найбільш рідкісні та дорогі лоти на страхових аукціонах – це автомобілі, у яких в категорії "пошкодження" зазначено "hail", тобто "град". Нерідко у таких авто ціле скло, саме собою, все гаразд із ходовою і движком, подушки безпеки там, де їм і належить бути. Власне, все, що вам, ймовірно, доведеться робити – це незначні рихтувальні і, можливо, малярні роботи. Виграти такий автомобіль недорого – великий фарт! Зрештою, якщо в авто просто відірваний бампер або навіть двері, залежно від загального характеру деформацій кузова, такі варіанти теж варті уваги. І тут починається "найцікавіше".
Саме через це, знайшовши хороший варіант і зателефонувавши, ви найчастіше почуєте легенду на кшталт: "Щойно внесли завдаток за цей автомобіль, вже їдемо оформлятися, але ми можемо вам підібрати анітрохи не гірший. Правда, доведеться почекати з доставкою". А це в середньому 2-2,5 місяці від моменту "виграшу" авто на аукціоні. До речі, виграш – ще не гарантія того, що ви отримаєте транспортний засіб.
Продавець цілком спокійно може увімкнути "задню" і все доведеться починати спочатку. А ще авто можуть погано закріпити під час відвантаження і воно, в кращому випадку, отримає додатковий зовнішній "тюнінг" (в Атлантиці, знаєте, часто штормить), а ще в порту можуть з багажника повиймати якісь приємні дрібниці, наприклад, докатку, домкрат, аптечку... У гіршому ж випадку, в результаті тих же штормів контейнер із вашим автомобілем може просто змити за борт. Так, він, звичайно, буде застрахований, але купівлю доведеться починати спочатку.
Усе перераховане вище – рідкість, але все ж таки... Звісно, якщо терміни дозволяють, можна знайти дійсно чудовий варіант. Одним із останніх, наприклад, був хороший Passat 2015 року, з дуже незначними ушкодженнями фронтальної частини і можливістю "Buy now" за $2500.
І тут не потрібно бути Шерлоком, щоб із великою ймовірністю визначити: перекупник перед вами або жива людина. Як правило, перекупники зареєстровані від 3-4 років і більше. Пишуть однаковими шаблонними фразами й кліше, навіть фотографії у них із одних і тих же ракурсів. "Прямі" продавці, як правило, зареєстровані нещодавно, здатні нестандартним способом описати свою конячку, ввічливі в телефонних діалогах, розповідають незвичні деталі. "Ну, а що поганого в автобізнесменах?", – запитаєте ви. По-перше, вас точно спробують, скажімо так, обдурити, по-друге, ви переплатите від $500 і більше. Шаблонні фрази від перекупників: їздила дівчина, автомобіль весь у рідній фарбі, не битий, сів і поїхав, друге авто в родині тощо.
Перш за все і найчастіше на такі майданчики потрапляють автомобілі або в "передінфарктному" стані, або ті, які пережили "реанімацію", після якої краще вирушати на відпочинок у вигляді музейного експоната. Наступна категорія – ті ж відреставровані "битки", і шанс зустрітися з автомобілем у транспортабельному вигляді більш виражений в офіційних дилерів.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...