Корисні поради: Вчені пояснили важливість відомого вітаміну

Вітамін D має найбільший вплив на здоров'я серцево-судинної системи людини. Також наявність у достатній кількості цього елементу допомагає витримувати тривалі навантаження і добре впливає на кістки.

До такого висновку прийшли кардіологи, вивчивши вплив споживання вітамінів, пише Europain Journal of Preventive Cardiology, передають Патріоти України.

Збільшувати кількість вітаміну D медики порадили за допомогою харчових добавок або прогулянок під сонячними променями.

"Велика кількість вітаміну D в організмі статистично пов'язана із високою витривалістю. Також добре відомо, що він позитивно впливає на кістки і роботу серця", — пояснив Амр Мараван, вчений із університету Вірджинії.

Повідомляється також, що медики виявили низку нових корисних властивостей цього вітаміну. Доведено, що він знижує ризик інфаркту і смерті від нього, а також уповільнює розвиток склерозу.

Також біологи провели експеримент, годуючи хробаків великою кількістю вітаміну. Результати показали, що цей елемент захищає від розвитку діабету й раку, а також уповільнює старіння.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...