"Корисні" санкції? - Росію розділять на 14 макрорегіонів

Мінекономіки Російської Федерації розробило «Стратегію просторового розвитку», в якій пропонує розділити країну на 14 макрорегіонів - по аналогії з уже усталеним виділенням Далекого Сходу і Північного Кавказу.

Документ внесуть в уряд у вересні, його ж затвердження можна чекати в листопаді, передають Патріоти України.

Нові утворення будуть схожі на федеральні округи, але з великим подрібненням. Наприклад, Сибірський федеральний округ може бути розділений на Південно-Сибірський, Енисейский і Байкальський макрорегіони, а Центральний округ - на Центральний і Центрально-Чорноземний макрорегіони.
Крім того, планується виділити Північний, Північно-Західний, Південний, Волго-Камський, Волго-Уральський, Уральський, Західно-Сибірський регіони.
У відомстві очікують, що в разі такого поділу експортні перевезення товарів усіма видами транспорту, крім трубопровідного, зростуть майже на 30% до 2025 року, що, за задумом чиновників, має допомогти подолати вплив санкцій, введених проти країни в зв'язку з агресією проти України.
Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...