Користувалися повагою і владою: Названо найдавнішу в світі професію

Від інших членів племені їх відрізняв обряд ініціації.

Найдавнішою професією визнали шаманізм. Роботу з відповідним висновком опублікував дослідник з Гарвардської вищої школи мистецтв та наук Манвір Сінгх, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Вчений зазначає, що на думку стародавніх племен, шамани могли управляти погодою, забезпечувати удачу на полюванні, виліковувати від хвороб. Чаклуни становили особливий клас, який користувався повагою і владою.
Однак, перш ніж бути повноправним шаманом, людина повинна була пройти обряд ініціації, який включав в себе ряд складних процедур. Цей етап проводив своєрідну межу між "посвяченим" і іншими представниками племені, а також стверджував право шамана на "магічну" діяльність.
За словами Сінгха, саме ініціація відрізняє шаманізм від інших занять, які були доступні всім. Так, серед жителів племені були люди, відповідальні за виготовлення каное або зброї, проте інші також могли створювати ці предмети.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...