Користувалися повагою і владою: Названо найдавнішу в світі професію

Від інших членів племені їх відрізняв обряд ініціації.

Найдавнішою професією визнали шаманізм. Роботу з відповідним висновком опублікував дослідник з Гарвардської вищої школи мистецтв та наук Манвір Сінгх, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Вчений зазначає, що на думку стародавніх племен, шамани могли управляти погодою, забезпечувати удачу на полюванні, виліковувати від хвороб. Чаклуни становили особливий клас, який користувався повагою і владою.
Однак, перш ніж бути повноправним шаманом, людина повинна була пройти обряд ініціації, який включав в себе ряд складних процедур. Цей етап проводив своєрідну межу між "посвяченим" і іншими представниками племені, а також стверджував право шамана на "магічну" діяльність.
За словами Сінгха, саме ініціація відрізняє шаманізм від інших занять, які були доступні всім. Так, серед жителів племені були люди, відповідальні за виготовлення каное або зброї, проте інші також могли створювати ці предмети.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Три знаки Зодіаку, які бачать людей наскрізь і вміють читати думки

субота, 26 вересень 2020, 22:30

Вони читають думки, знають їх кожен крок. Існують знаки зодіаку, які з легкістю можуть побачити людину наскрізь. З такими людьми астрологи радять бути вкрай обережними, передають Патріоти України. Представники даного знаку Зодіаку дуже чутлива натура. ...

"Анексія Криму стала однією з причин непідписання мирної угоди з Росією", - експрем’єр Японії

субота, 26 вересень 2020, 22:24

Найближе до врегулювання обидві країни були в період до зустрічі в листопаді 2018 року в Сингапурі. Колишній прем'єрміністр Японії Сіндзо Абе заявив, що однією з причин непідписання мирної угоди з Росією стала анексія Криму. Про це Абе заявив у інтерв'...