"Країні-бензоколонці" фсьо?: У мережу потрапило показове фото з окупованого Донбасу

В Донецьку закінчився бензин, проблеми з поставками якого з Росії раніше виникли на окупованому Донбасі.

Про це на своїй сторінці в Twitter розповів російський журналіст і фотограф Василь Максимов, передають Патріоти України.

Журналіст розповів, що друзі прислали йому фото "типової" заправки, розташованої в Будьонівському районі Донецька навпроти Майського ринку на розі вулиць 230-ї стрілецької дивізії і Нижньокурганської. На фото видно, що на заправці закінчилися всі види бензину, і в продажу залишилося лише дизельне паливо.

"У Донецьку з бензином погано все", - підсумував Максимов.

"Уже збився з рахунку в який раз, якщо не раз в квартал, то раз на півроку точно", "Шахтарським" танкам бензин не потрібен. А поцупити можна тільки дт", - додали в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сепаратист, який організовував "ЛНР", йде у Верховну Раду "під крилом" Медведчука (фото, відео)

вівторок, 11 серпень 2020, 15:00

Струк іде самовисуванцем, але при цьому використовує символіку політичної партії Віктора Медведчука "Опозиційна платформа — За життя". Про це у Facebook повідомив журналіст Євген Спірін, який опублікував фото підкупу виборців скандальним кандидатом, пе...

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...